O Motodyna.pl | co to jest i jak to działa ?

Motodyna.pl jest to pierwsza w Polsce wyszukiwarka towarów o charakterze motoryzacyjnym, której zapytania od poszukujących części trafiają bezpośrednio do sklepów motoryzacyjnych i podmiotów związanych z motoryzacją współpracujących z systemem Motodyna.pl Serwis motodyna.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników spędzających godziny wisząc na telefonie poszukując części do swojego pojazdu. Od teraz każdy użytkownik serwisu Motodyna.pl będzie miał możliwość dotarcia do jak największej liczby sklepów motoryzacyjnych w ciągu jednej chwili. 

Poniżej w kilku punktach postaramy sie wyjaśnić jak działa nasz serwis.

1. Za pomocą formularza podajesz dane swojego samochodu oraz uzupełniasz informację na temat poszukiwanej przez Ciebie części. Twoje zapytanie w ciągu jednej sekundy trafia do wszystkich firm motoryzacyjnych współpracujących z systemem Motodyna.pl

2. Na Twoim koncie w zakładce wyniki pojawiają się odpowiedzi z przygotowanymi dla Ciebie ofertami. Wybierasz najciekawszą ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania zarówno finansowe jak i jakościowe. 

3. Zamawiasz Towar a twoje zamówienie trafia bezpośrednio do sklepu który złożył Ci najciekawszą według Ciebie ofertę.

4. Towar wysyłany jest do Ciebie bezpośrednio ze sklepu, do którego trafiło Twoje zamówienie.

5. Teraz już tylko pozostało cieszyć się z udanego zakupu i profesjonalnie przeprowadzonej transakcji.


Jak zostać dostawcą części w Motodyna.pl ?

Jeśli chciałbyś aby Twoja firma uczestniczyła w projekcie Motodyna.pl, a zapytania o części trafiały bezpośrednio do Ciebie, to zarejestruj się jako "Dostawca części " Po zweryfikowaniu Twoich danych w ciągu 48 godzin zostaniesz poinformowany przez system o przystąpieniu Twojej firmy do projektu. Od tego momentu zapytania o części z wybranych przez Ciebie kategorii będą trafiały również do Ciebie. Życzymy udanych transakcji i zwiększenia obrotów Twojej firmy.

Zarejestruj się teraz 
REJESTRACJA DOSTAWCY CZĘŚCI